Regulamin - JustFit Tychy

1. Osoby pod wpływem środków odurzających i alkoholu nie będą mogły uczestniczyć w treningu i nie będą obsługiwane.
2. Wymagamy odpowiedniego stroju oraz obuwia sportowego zmiennego.
3. Czas treningu jest z góry określony. W celu uniknięcia przesunięć pozostałych sesji proszę o przestrzeganie wyznaczonych godzin. Godzina umówiona jest początkiem treningu, prosimy przyjść minimum 10 min przed rozpoczęciem treningu.
4. Odwołanie treningu może nastąpić na dzień przed, bez utraty sesji w karnecie, w przeciwnym razie obowiązuje zasada utraty czasu treningu. Wyjątek inne ustalenia ustne.
5. Urządzenia uruchamia personel.
6. Uszkodzenia mechaniczne spowodowane niewłaściwym użytkowaniem sprzętu, wbrew regulaminowi i prośbą obsługi obciążają trenującego.
7. Prosimy o korzystanie z urządzeń zgodnie z ich przeznaczeniem i instrukcją przekazaną przez personel.
8. Promocje nie łączą się ze sobą i mają charakter okresowy. Ich warunki każdorazowo określa regulamin promocji dostępny w studio.
9. Karty rabatowe upoważniają do skorzystania ze zniżki od cen nie objętych promocją. Warunki dotyczących poszczególnych kart rabatowych dostępne są u partnerów lub w studio.
10. Klient ma prawo do wglądu i poprawy przekazanych danych osobowych. JustFit Studio nie gromadzi danych osobowych w innym celu niż realizacja umowy sprzedaży oraz założenia karty Pacjenta. JustFit Studio nie usuwa danych osobowych klienta z bazy po realizacji umowy sprzedaży. Dane zostają zapisane w celu założenia kartoteki Klientów co w przyszłości będzie owocowało w możliwość naliczania rabatów oraz informowania klientów o promocjach organizowanych przez JustFit Studio.Dane nie będą przekazywane żadnym innym instytucjom ani podmiotom gospodarczym które mogłyby je wykorzystać do celów marketingowych.
11. Karnety są imienną wejściówką do studia.
12. Zakupione karnety nie podlegają zwrotowi, karnet aktywny można przekazać osobie 3 po uprzednim poinformowaniu JustFit Studio i założeniu nowej karty klienta.
13. Przeciwwskazania do ćwiczeń na urządzeniach wytwarzających podciśnienie:
- osoby z ekstremalnie niskim bądź wysokim ciśnieniem
- choroby serca (choroba wieńcowa, miażdżyca)
- stany zapalne żył
- astma
- epilepsja
- ciąża
- miesiączka
14.Prosimy o dokonywanie rozsądnych wyborów zgodnie z możliwościami fizycznymi i nie wbrew przeciwwskazaniom.

Zapoznałem/am się z w/w regulaminem. Stan mojego zdrowia jest dobry i ponoszę pełną odpowiedzialność w przypadku zatajenia jakiś informacji (dotyczących przeciwwskazań ćwiczeń na urządzeniach Body Space).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ustawie o ochronie danych osobowych (z dn.29.08.97r., Dz. Ust. Nr 133, poz.833).
Home | Mapa strony | Aktualności | O nas | Promocje i cennik | Rezerwacja | Body Space | Solarium | Regulamin | Kontakt | Znajdź nas na Facebooku
Copyright © 2011 - 2018 Just-Fit Body Space, Solarium by Ster-Kom Group.

ul. Targiela 6 (obok sklepu komputerowego), 43-100 Tychy. Telefon kontaktowy: 783-369-999
Najlepszy fitness w mieście! Szybkie i skuteczne odchudzanie przy pomocy urządzeń Body Space.